Produkty a službyKontaktujte nás

SYSTECOM s.r.o.
Dukelských hrdinov 42
960 01 Zvolen
Tel.: +421 (45) 5401 618
Fax: +421 (45) 5401 619
Helpdesk: +421 903 265 325
E-mail: info@systecom.sk
» Hardware a software
6.jpg

Komunikujte kvalitne


Hardware a software v značkovej kvalite, sledovanie najnovších trendov a aplikácií znamenajú pre každú firmu okrem zvýšenia vlastnej efektívnosti aj odborný rast zamestnancov a posilnenie pozitívneho obrazu firmy v očiach zákazníka.


Systecom, s.r.o ponúka okrem špičkového zázemia „hardware a software“ produktov aj tvorbu informačných systémov „na mieru“. Naše riešenia pokrývajú oblasti skladového hospodárstva, komplexných evidencií, objednávkových a plánovacích softvérov a CRM systémov. Implementáciou našich kvalitných technológií prinášame vašej firme zvýšenie efektívnosti vnútrofiremných procesov a tým samozrejme aj väčšiu šancu presadiť sa v konkurenčnom prostredí.

Váš spoľahlivý partner pre IT systémy


Spoločnosť SYSTECOM s.r.o stojí na princípoch komplexného zákazníckeho prístupu, otvorenej komunikácii a rýchlom riešení potrieb naších partnerov. Sme partnerom lídrov vo svete IT. Nám zase dôverujú popredné slovenské spoločnosti...

Rozumieme informačným technológiám

Systecom, s.r.o ponúka realizáciu inteligentných infraštruktúrnych projektov a intuitívne systémové riešenia postavené na dokonalom softwarovom a hardwarovom prevedení. Poskytujeme kompletnú starostlivosť od konzultácií a pomoci pri rozhodovaní a zavádzaní rozvojových aktivít v oblasti IT, definovania stratégie, výberu vhodných riešení, projektového riadenia, školení až po samotnú prevádzku a outsourcing.

Naši partneri

Spoločnosť je už dlhodobo silným hráčom na poli informačných technológií. Naše aktivity zacieľujeme predovšetkým na malé a stredné firmy. Poznáme náročnosť, želania a predstavy našich klientov a preto spolupracujeme s tými najlepšími partnermi na trhu.